Turecko – Side

Side sa nachádza 70 km východne od Antalye, je jedným z najnavštevovanejších letovísk Turecka. Mesto založili v VI. storočí p.n.l. grécki osadníci. Po vpáde Arabov začalo mesto upadať. Bolo dlho len pochmúrnou rybárskou dedinou, znovu začalo prekvitať až v 20. stor. Rímskymi ruinami spestrené mestečko ležiace na krásnom polostrove ponúka návštevníkom dokonalý oddych. Jednou z najkrajších stavieb Side je amfiteáter pre 15.000 divákov, ruiny chrámu Atény a Apolóna. Ďalšou významnou stavbou je budova postavená na pamiatku cisára Vespasiana, ktorú pri rekonštrukcii prestavali na fontánu. Mestečko má mnoho obchodov, kde si môžete kúpiť koberce, šperky, koreniny, víno a rôzne darčekové predmety. Za zábavou sa vyberte na diskotéky, do reštaurácií či barov. Na pláži môžete vyskúšať surfovanie, paragliding, banán, v hoteloch tenis, stolný tenis, futbal, volejbal, plážový volejbal a mnoho ďalších. V lesoch v blízkosti Side si môžete zahrať paintball.

Ceny sú uvádzané pri obsadení ubytovacej jednotky dvomi dospelými osobami. Pokiaľ máte záujem cestovať s deťmi, do požiadaviek nám uveďte zloženie vašej skupiny. Po odoslaní rezervácie vás budete z našej strany kotaktovaní do 24 hodin. Prihlášku na zájazd ako aj pokyny k platbe vám zašleme v e-maili. CK Gran Canaria Travel je organizátorom zájazdov označených vlastnou značkou, ostatné zájazdy sú z ponuky partnerských CK.

Náš servisný tím sa s Vami spojí, čo najskôr, a zašle Vám avízo k platbe. Ak ste rezervovali pobyt cez víkend alebo sviatok, bude Vaša objednávka spracovaná v nasledujúci pracovný deň. Objednávka bude právoplatná až po obdržaní nášho písomného potvrdenia objednávky – zmluvy. Dovtedy si touroperátor vyhradzuje možnosť zmeny ceny, rozsahu služieb, prípadne zrušenia. Náš servisný tím je Vám k dispozícii v pracovné dni od 8,00 – do 18,00 hod.