Katalóg hotelov – Gran Canaria – Dunas Suites and Villas Resort

Oficiálna kategória: ****    Tripadvisor: 4,0   Naše hodnotenie: 5,6 / 6,0    Stiahnuť vo formáte PDF

Rezort Dunas Suites & Villas je jedinečný v celej oblasti Maspalomas. Hotel s horizontálnou štruktúrou v záhrade s rozlohou 75 000 m2, z neho robia ideálne miesto pre oddych a načerpanie nových síl. Určite oceníte zóny pokoja.  Celý komplex má niekoľko bazénov obklopených bujnou vegetáciou. Špičkoví kuchári sa vám postarajú o nezabudnuteľný gastronomický zážitok. Na svoje si prídu aj milovníci golfu. Golfové ihrisko sa nachádza len 600 metrov od komplexu. Na pláž v Maspalomas sa dostanete 20-minutovou prechádzkou popri palmovej oáze a jazere La Charca, alebo môžete využiť bezplatnú dopravu 4x za deň, alebo linkové autobusy, ktoré premávajú v hustom intervale. Hostia s all inclusive programom môžu čiastočne využívať aj služby susediaceho rezortu Dunas Maspalomas Bungalows – tenisové kurty a bazény.

Poloha hotela

vzdialenosť od pláže –- 1200 m
vzdialenosť od letiska – 35 km
nákupné možnosti – v okolí
reštaurácie a bary – v okolí
obchodné centrum – 1200 m (Faro)

Ubytovanie

Suita
Dvojlôžkové izby, obývacia izba, oddelená spálňa (posuvné dvere), minibar (na vyžiadanie, za poplatok), klimatizácia, trezor, satelitná TV, Wi-Fi, telefón, vaňa so sprchou / sprchový kút, WC, sušičom vlasov, zariadená terasa so záhradkou.

Vybavenie hotela

Rezort má 302 izieb. K dispozícii je recepcia, WiFi v celom hoteli (v cene), reštaurácia, 3 bary, lobby bar (nie je v programe all inclusive). Vo veľkej záhrade sa nachádzajú 4 bazény, vírivka, slnečné terasy a 1 bar pri bazéne. Stoličky, lehátka a slnečníky v závislosti od dostupnosti zdarma. Plážové osušky sú k dispozícii za poplatok / kauciu.

Pláž

Niekoľko kilometrov dlhá pláž Playa del Inglés – Maspalomas s jemným svetlým pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

Šport a zábava zadarmo

animačné denné a večerné programy organizované hotelom, aerobik, boccia, lukostreľba,posilňovňa, stolný tenis.

Šport a zábava za poplatok

biliard, tenis, masáže a procedúry vo wellness centre, vodné športy na pláži, golf.

Stravovanie

All inclusive
Raňajky, obedy a večere formou bufetu, kuchárske show, počas jedál nelako, pivo a víno, drobné občerstvenie (10.30 – 13.00 a 15.00 – 18.00), popoludňajšia káva, čaj a zákusky (16.00 – 17.00), zmrzlina (10.00 – 18.00), nealkoholické a národné alkoholické nápoje v bare pri bazéne a v nočnom klube (10.00 – 24.00). Možnosť čerpania all inclusive služieb je na miestach a v časoch určených hotelom.