Katalóg hotelov – Gran Canaria – Dunas Mirador Maspalomas

Oficiálna kategória: ***    Tripadvisor: 3,5   Naše hodnotenie: 5,1 / 6,0    Stiahnuť vo formáte PDF

Tento moderný rekreačný komplex sa nachádza na pokojnom mieste na kopci v turistickom letovisku Maspalomas v oblasti Sonnenland. Krásne duny a piesočná pláž sú vzdialené asi 3,5 km, od hotela premáva zdarma kyvadlová doprava. V okolí hotela sa nachádza množstvo obchodov, barov a reštaurácií. V blízkosti hotela sa nachádza autobusová zastávka ako aj stanovisko taxíkov, ktoré umožňujú prístup do všetkých častí strediska Maspalomas a Playa del Inglés. Nákupné centrum El Tablero s množstvom značkových obchodov sa nachádza 10 minút od hotela.

Poloha hotela

vzdialenosť od pláže – 3 500 m
vzdialenosť od letiska – 35 km
nákupné možnosti – v okolí
reštaurácie a bary – v okolí
obchodné centrum – 500 m (El Tablero)

Ubytovanie

Izba
Dvojlôžkové izby s výhľadom na bazén alebo do krajiny, posedenie, telefón, trezor (za poplatok), WiFi (za poplatok), TV so satelitnými programami, kúpeľňa / WC, balkón s posedením.

Vybavenie hotela

Hotel má 437 príjemne zariadených izieb v 6 budovách, každá s 5 podlažiami. Hotel ponúka svojim hosťom štýlové lobby s 24-hodinovou recepciou, spoločenskú miestnosť, reštauráciu, obchody, Wi-Fi v celom objekte (za poplatok), v atraktívnom vonkajšom areáli sú 2 bazény a detským bazén, šmykľavka, vírivka. Stoličky, lehátka a slnečníky v závislosti od dostupnosti zdarma. Plážové osušky sú k dispozícii za poplatok / kauciu.

Pláž

Niekoľko kilometrov dlhá pláž Playa del Inglés – Maspalomas s jemným svetlým pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

Šport a zábava zadarmo

animačné denné a večerné programy organizované hotelom

Šport a zábava za poplatok

biliard, masáže, vodné športy na pláži, golf.

Stravovanie

All inclusive
Raňajky, obedy a večere formou bufetu, kuchárske show, drobné občerstvenie v bare pri bazéne (11.00 – 16.00 a 17.00 – 18.00), popoludňajšia káva, čaj a sušienky (16.00 – 17.00), nealkoholické a národné alkoholické nápoje v bare pri bazéne (10.00 – 18.00) alebo v nočnom klube (18.00 – 23.00). Na mieste je možné priplatiť si aj all inclusive premium, ktoré obsahuje medzinárodné značkové nápoje. Možnosť čerpania all inclusive služieb je na miestach a v časoch určených hotelom.