Katalóg hotelov – Gran Canaria – Dunas Don Gregory

Oficiálna kategória: ***    Tripadvisor: 4,0   Naše hodnotenie: 5,3 / 6,0    Stiahnuť vo formáte PDF

Hotel akceptuje iba hostí starších ako 16 rokov. Hotel z hotelovej siete Dunas Hotel & Resorts sa nachádza na južnej strane ostrova v stredisku San Augustin, priamo v krásnom zálive pláže Playa de la Burras. Hotel má vynikajúcu polohu s prístupom priamo na piesočnatú  pláž po schodoch. Oproti hotelu sa nachádza nákupné centrum s množstvom reštaurácií, barov a obchodov. V roku 2017 prešiel hotel kompletnou rekonštrukciou.

Poloha hotela

vzdialenosť od pláže – 0 m
vzdialenosť od letiska – 25 km
nákupné možnosti – v okolí
reštaurácie a bary – v okolí
obchodné centrum – 100 m

Ubytovanie

Dvojlôžková izba s výhľadom na more
Elegantne zariadená klimatizovaná izba, má vo svojom vybavení televíziu so satelitnými programami, telefón, rádio, bezplatné Wi-Fi pripojenie k internetu, minibar (na vyžiadanie), trezor (za poplatok), kúpeľňu s WC a sušičom vlasov. Balkón alebo terasa majú výhľad do záhrady a na more.

Izba Premium s výhľadom na more
Základné vybavenie má rovnaké ako dvojlôžková izba, navyše je tu zariadenie na prípravu čaju a kávy, základňa pre ipad / ipod, papuče, župany, trezor (zdarma), privátny vstup na slnečnú terasu a možnosť raňajok na izbe (na vyžiadanie). Umiestnenie – 4. poschodie. Balkón má výhľad na more.

Suite Duplex Premium
Základné vybavenie má rovnaké ako dvojlôžková izba, ale je priestrannejiaí. Navyše je tu oddelená dvojlôžková spálňa, zariadenie na prípravu čaju a kávy, základňa pre ipad / ipod, papuče, župany, trezor (zdarma), privátne vstup na slnečnú terasu a možnosť raňajok na izbe (na vyžiadanie). Umiestnenie – 8. poschodie.

Vybavenie hotela

Deväťposchodový hotel s klimatizovanými spoločnými priestormi ponúka celkom 244 izieb. Hosťom je k dispozícii vstupná hala s recepciou, 4 výťahy, internetový kútik (za poplatok), bezplatné Wi-Fi pripojenie k internetu v spoločných priestoroch, reštaurácie, 2 bary, konferenčná sála (až 150 osôb), služby lekára, butiky, masáže a parkovisko. Na slnečnej terase je bazén (v zimných mesiacoch vyhrievaný), lehátka a slnečníky. Stoličky, lehátka a slnečníky v závislosti od dostupnosti zdarma.

Pláž

Hotel sa nachádza v blízkosti piesočnatej pláže Playa de Las Burras , ktorá má piesočný povrch ( s tmavým pieskom ). Lehátka a slnečníky sú za poplatok .

Šport a zábava zadarmo

denné a večerné animačné programy organizované hotelom, fitness

Šport a zábava za poplatok

biliard, tenis

Stravovanie

Raňajky
raňajky formou bufetu

Polpenzia
raňajky a večere formou bufetu. Nápoje nie sú súčasťou jedla.

All inclusive
raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, neobmedzené množstvo miestnych nealkoholických a alkoholických nápojov. Možnosť čerpania na miestach a v časoch určených hotelom. Počas večere sa vyžaduje formálne oblečenie.