Katalóg hotelov – Gran Canaria – Axelbeach Maspalomas

Oficiálna kategória: ***    Tripadvisor: 4,5   Naše hodnotenie: 5,5 / 6,0    Stiahnuť vo formáte PDF

Hotel je zameraný na LGBTI klientelu, hostia musia byť starší ako 18 rokov. Apartmánový komplex AxelBeach Maspalomas – Apartments and Lounge Club – Adults Only sa nachádza 1,5 km od piesočných dún v letovisku Maspalomas a ponúka vonkajší bazén, posilňovňu a tenisový kurt. V tomto komplexe sa môžu ubytovať iba dospelí hostia, vítaní sú hetero i homosexuáli. Elegantný komplex v centre Playa del Inglés. Hotel je vhodný pre ľudí, ktorí milujú zábavu a nočný život. Mimoriadne vkusne zariadené izby ponúkajú dokonalý relax, nakoľko pri rekonštrukcii boli izby dôkladne odhlučnené. Hotel je populárny u gay klientely, ako sami o sebe uvádzajú, hotel je hetero friendly. Jednoznačne sa jedná o jeden z top hotelov v Playa del Inglés.

Poloha hotela

vzdialenosť od pláže – 1500 m
vzdialenosť od letiska – 30 km
nákupné možnosti – v okolí
reštaurácie a bary – v okolí
obchodné centrum – 100 m (Yumbo)

Ubytovanie

Apartmán
Apartmány komplexu AxelBeach Maspalomas majú terasu a sú zariadené v pútavom modernom štýle. Všetky sú klimatizované a vybavené trezorom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ich súčasťou je pohodlná obývacia izba s pohovkou a satelitnou TV s plochou obrazovkou, V kuchynke nájdete chladničku, mikrovlnnú rúru, hriankovač a kávovar. K dispozícii je aj jedálenský kút.

Vybavenie hotela

Recepcia 24/24, bazén, slnečná terasa s lehátkami a slnečníkmi, kaderníctvo / holičstvo, snack bar, nočný kub.

Pláž

Niekoľko kilometrov dlhá pláž Playa del Inglés – Maspalomas s jemným svetlým pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

Šport a zábava zadarmo

sauna, parná sauna, vírivka, posilňovňa

Šport a zábava za poplatok

tenis, biliard, masáže, vodné športy na pláži, golf

Stravovanie

Raňajky
raňajky formou bufetu