Základné informácie

Luxusný hotelový komplex bol postavený v orientálnom štýle. Je vhodný pre všetky vekové kategórie a pre náročných klientov. Bohatý areál hotela poskytuje maximálnu rôznorodosť a pohodlie pre svojich hostí.  Skladá sa z hlavnej budovy (4 časti), z vedľajších budov a viliek s rôznymi kategóriami ubytovania, má spolu 546 izieb, vstupnú halu s recepciou, 6 panoramatických výťahov, vonkajšie bazény, tobogany, detský bazén, vnútorný bazén, 10 konferenčných miestností. K dispozícii je Spa & Wellness centrum, amfiteáter, fitnes centrum, animačné programy, obchodné centrum, kaderníctvo, salón krásy, bowling, 4 tenisové kurty, čistiareň, lekár, požičovňa áut, diskotéka, volejbalové, basketbalové a futbalové ihrisko, ktoré spĺňa štandardy FIFA, WiFi v izbách a v lobby bez poplatku, internetová kaviareň (za poplatok).

Vzdialenosti

 • vzdialenosť od pláže – 0 m
 • vzdialenosť od letiska – 35 km
 • stredisko – Belek

Šport a zábava

Šport a zábava zadarmo
K dispozícii sú denné a večerné animácie, večerné show, diskotéka, fitnes centrum, akvapark, 4 tenisové kurty, basketbal, volejbal, futbal, plážový volejbal, aerobik, stolný tenis, šípky, mini futbal, kino.

Šport a zábava za poplatok
Vodné športy na pláži, bowling, biliard sú za poplatok, rovnako aj golfové ihrisko.

Wellness 
Hotel disponuje SPA & Wellness centrom, centrom zdravia. Bez poplatku môžete využiť turecký kúpeľ, saunu, jacuzzi, vnútorný bazén, za poplatok sú masáže, peeling, detoxikačné a zoštíhľovacie programy.

Deti
Hotel ponúka mini klub (4-12 rokov), detské animácie, detské bazény, tobogany, detské ihrisko, menu v reštaurácii. Babysitting je za poplatok.

Pláž

Dlhá piesočnatá pláž s jemným pieskom leží priamo pred hotelom. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Pavilóny na pláži sú za poplatok.

Poloha na mape

Doprava

 • letecká
 • príručná batožina 6 kg
 • zapísaná batožina 20 kg
 • odlet z letiska Bratislava
 • letové časy budú uvedené v pokynoch k zájazdu

Termíny zájazdov

First minute zľava pri nákupe do 31.3. - 20%. First minute zľava pri nákupe do 30.4. - 15%. Informácie o možnosti predĺženia pobytu, ďalších dostupných izbách a aktuálnych zľavách last moment vám radi poskytneme v cestovnej kancelárii.

Cenové podmienky

Cena zahŕňa

 • ubytovanie na uvedený počet nocí
 • stravovanie podľa ponuky
 • letenka vrátane zapísanej batožiny
 • letiskové a servisné taxy
 • transfer v mieste pobytu
 • zástupca CK

Cena nezahŕňa

 • komplexné cestovné poistenie

Turecko

TureckoHistória územia súčasného Turecka je stará ako história samotného ľudstva. Toto územie, známe ako Anatólia a predtým ako Malá Ázia, bolo svedkom pádu mnohých veľkých a vyspelých kultúr od raných Chetitov cez Peržanov, Lýdov, Grékov, Rimanov, až po Byzantíncov a Osmanov. Jedinečné dedičstvo úžasných umeleckých skvostov a architektúry nesie stopy búrlivej minulosti. Kdekoľvek v Turecku Viac

Ubytovanie

Dvojlôžková izba - výhľad na more

Orientálne zariadená izba je vybavená balkónom, klimatizáciou, telefónom, SAT-TV, mini barom (dopĺňaný denne), trezorom, Wifi (na izbách a v areály bez poplatku), kúpeľňou s vaňou/sprchou a fénom. Hotel disponuje 6 izbami pre hendikepovaných klientov.

Stravovanie

K dispozícii je hlavná reštaurácia, 4 a´la carte reštaurácie: turecká, stredomorská - rybia, talianska, ázijská, BBQ reštaurácia, 5 barov vrátane diskotéky, Defne VIP salónik. Casablanka Lobby bar je otvorený 24 hodín.

Ultra all inclusive

Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré a skoré raňajky, obedy, večere formou bufetu, snack, zmrzlinu, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje, teplé nápoje, wafle. Niektoré importované nápoje a nápoje vo fľašiach sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní.