Základné informácie

Tento majestátny rezort je najluxusnejším spomedzi všetkých tureckých hotelov zo siete Rixos. Nachádza sa v prekrásnom prostredí beleckej oblasti pozdĺž pobrežia Stredozemného mora a ponúka súkromnú piesočnatú pláž dlhú 1 km, kde je k dispozícii plážová knižnica alebo pavilóny, ktoré vám okrem pohodlia zaručia aj pocit súkromia. Hostia môžu bezplatne využiť v areáli hotela aj obľúbený akvapark v trójskom duchu a delfinárium, v ktorom je okrem rôznych predstavení možné si dopriať plávanie s delfínmi. Hotel je zariadený v ultramodernom, elegantnom štýle a zaujme aj tých najnáročnejších klientov. Hostia si z izieb môžu vychutnať očarujúci výhľad na hotelovú záhradu plnú farieb, na more či na pistáciový háj. Relaxovať sa dá v tradičnom osmanskom hammame, vyhrievaných krytých bazénoch, v saune a posilňovni, ktoré sú časťou SPA centra. Počas pobytu v rezorte je možné sa zabaviť na živých vystúpeniach DJ-ov, koncertoch či večierkoch a iných podujatiach. Pre hostí, čo radi nakupujú a majú radi módu, hotel ponúka obchodné centrum, kde možno nájsť svetoznáme značky ako napr. Versace, Just Cavalli, La Perla, Paul Shark alebo Armani Jeans, rovnako ako aj kvalitné domáce značky ako Gizzia či Sasso fono. Na tých najmenších čaká v hoteli  klub Rixy, v ktorom sú pripravené výchovné programy, 3D kino či ranč, rovnako ako aj rôzne animácie.

Vzdialenosti

 • vzdialenosť od pláže – 0 m
 • vzdialenosť od letiska – 40 km
 • stredisko – Belek

Šport a zábava

Šport a zábava zadarmo
Zdarma využite animácie, akvapark, squash, tenis, plážový volejbal, šípky, aerobik, kangoo jumps, pilates, vodnú gymnastiku, lezeckú stenu, lukostreľbu, bocciu, posilňovanie, jogu, hodiny tanca, trampolíny, Troy loďky.

Šport a zábava za poplatok
Za poplatok sú lekcie tenisu a rakety, motorové vodné športy, kolky, biliard, herňa, delfinárium. Golf je možné zabezpečiť za poplatok priamo v hoteli.

Wellness 
Bez poplatku je parný kúpeľ, sauna, turecký kúpeľ, vnútorný bazén. Za poplatok sú masáže, delfinoterapia, ošetrenie pleti, kaderníctvo, pedikúra, manikúra, centrum krásy, píling.

Deti
Zadarmo využite mini kluby (4-15 rokov), denné a večerné animácie, detský bazén, 3 vnútorné detské bazény, detské ihrisko, kino, detskú diskotéku, detskú postieľku, detské stoličky a menu v reštaurácii, detskú reštauráciu, akvapark. Za poplatok je k dispozícii opatrovateľka, 3D kino, ranč alebo delfinárium.

Pláž

Hotel leží priamo na súkromnej kilometrovej piesočnatej pláži. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku, pavilóny sú za poplatok.

Poloha na mape

 

Doprava

 • letecká
 • príručná batožina 6 kg
 • zapísaná batožina 20 kg
 • odlet z letiska Bratislava
 • letové časy budú uvedené v pokynoch k zájazdu

Termíny zájazdov

First minute zľava pri nákupe do 31.3. - 20%. First minute zľava pri nákupe do 30.4. - 15%. Informácie o možnosti predĺženia pobytu, ďalších dostupných izbách a aktuálnych zľavách last moment vám radi poskytneme v cestovnej kancelárii.

Cenové podmienky

Cena zahŕňa

 • ubytovanie na uvedený počet nocí
 • stravovanie podľa ponuky
 • letenka vrátane zapísanej batožiny
 • letiskové a servisné taxy
 • transfer v mieste pobytu
 • zástupca CK

Cena nezahŕňa

 • komplexné cestovné poistenie

Turecko

TureckoHistória územia súčasného Turecka je stará ako história samotného ľudstva. Toto územie, známe ako Anatólia a predtým ako Malá Ázia, bolo svedkom pádu mnohých veľkých a vyspelých kultúr od raných Chetitov cez Peržanov, Lýdov, Grékov, Rimanov, až po Byzantíncov a Osmanov. Jedinečné dedičstvo úžasných umeleckých skvostov a architektúry nesie stopy búrlivej minulosti. Kdekoľvek v Turecku Viac

Ubytovanie

Dvojlôžková izba deluxe - výhľad na more

Štandardná izba má balkón, SAT-TV, telefón, trezor, minibar, internet, AC, súpravu na prípravu kávy a čaju, kúpeľňu s WC a fénom. Izby majú výhľad na more alebo na krajinu. K dispozícii sú samozrejme aj izby pre hendikepovaných klientov.

Stravovanie

1 hlavná reštaurácia ponúka široký výber z jedál domácej i medzinárodnej kuchyne, rovnako tiež 4 snack reštaurácie, 12 barov, vrátane plážového alebo diskotékového baru, kaviareň viedenského štýlu, 8 à la carte reštaurácií (talianska, francúzska, libanonská, medzinárodná, turecká, rybia, stredomorská a exkluzívna reštaurácia Executiv pre hostí ubytovaných vo vilách), ako aj detskú reštauráciu.

Ultra all inclusive

Ultra All Inclusive Premium zahŕňa raňajky, neskoré raňajky (každú nedeľu), obed, dené občerstvenie, večeru, polnočnú večeru, nealkoholické nápoje, miestne a niektoré dovážané alkoholické nápoje, teplé nápoje, rôzne drhy káv, zmrzlinu a čerstvé ovocné šťavy. Alkoholické nápoje vo fľašiach a niektoré nápoje z dovozu sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.