Základné informácie

Jeden z bestsellerov v destinácii Playa de las Americas. Toto ubytovanie sa nachádza 3 minúty chôdze od pláže. Hotel Gala je situovaný v meste Playa de las Américas. Celý hotel Gala je zariadený v jednoduchom a atraktívnom štýle. Jeho klimatizované izby sú priestranné. Reštaurácia v hoteli Gala ponúka jedlá podávané formou bufetu. Nájdete tu aj bazén s barom a koktailový bar. Na oddych môžu hostia využiť terasu hotela Gala, ktorá ponúka výhľad na Atlantik a ostrov Gomera. Hotel ponúka večerný program a množstvo aktivít počas dňa. K dispozícii je aj detský klub. Wellness zóna hotela Gala je vybavená veľkým vnútorným bazénom a saunou. V hotelovom SPA ponúkajú množstvo hydroterapeutických a masážnych procedúr (za poplatok). K dispozícii je tiež vírivka a posilňovňa.  Do najlepšieho zábavného parku v celej Európe – Siam Park je to „na skok“, môžte využiť bezplatnú dopravu.

Vzdialenosti

 • vzdialenosť od pláže – 200 m
 • vzdialenosť od letiska – 19 km
 • nákupné možnosti – 100 m
 • reštaurácie a bary – 100 m

Vybavenie a služby

Hotel ponúka v jednej budove celkom 308 izieb. Hosťom je k dispozícii vstupná hala s recepciou, internetový kútik a Wi-Fi pripojenie k internetu v hotelovej hale (oboje za poplatok), reštaurácia, piano bar, 4 konferenčné sály, detský klub (deti 4 – 12 rokov), stráženie detí (na objednania za príplatok), služby lekára, práčovňa, sauna, masáže a kaderníctvo. V záhrade sú 2 veľké bazény (jeden v zimných mesiacoch vyhrievaný), detský bazén, slnečné terasy s lehátkami a slnečníkmi, bar pri bazéne. Hostia (starší ako 16 rokov) môžu využiť služby Spa centra (1 200 m2), ktoré ponúka individuálne programy podľa priania a potrieb zákazníka (masážny okruh, liečebné a kozmetické procedúry, masáže, zábaly atď.). Animačný tím pripravuje športové i zábavné podujatia počas dňa, večerné programy a vystúpenia so živou hudbou. Stoličky, lehátka a slnečníky v závislosti od dostupnosti zdarma, podložky na lehátka za poplatok.

Šport a zábava

Šport a zábava zadarmo
animačné denné a večerné programy organizované hotelom, stolný tenis, posilňovňa, vodný aerobik, šípky a petanque

Šport a zábava za poplatok
biliard, wellness centrum „Natural“ s bazénom, saunou, jacuzzi, tureckým kúpeľom a hydroterapiou (pre ubytovaných v izbách Club Alexandre zdarma). Rôzne masáže a procedúry.

Pláž

More je od hotelu približne 200 m, najbližšia pláž s tmavým pieskom Playa Troya asi 500 m. Plážový servis za poplatok.

Poloha na mape

Doprava

 • letecká
 • príručná batožina
 • zapísaná batožina
 • odlet z letiska Viedeň
 • letové časy budú uvedené v pokynoch k zájazdu

Termíny zájazdov

Cenové podmienky

Cena zahŕňa

 • ubytovanie na uvedený počet nocí
 • stravovanie podľa ponuky
 • letenka vrátane zapísanej batožiny
 • letiskové a servisné poplatky
 • transfer v mieste pobytu
 • miestny zástupca CK Gran Canaria Travel

Cena nezahŕňa

 • komplexné cestovné poistenie

Tenerife

TenerifeTenerife je najväčším ostrovom súostrovia Kanárske ostrovy v Atlantickom oceáne. Rovnako ako celé súostrovie aj Tenerife náleží z geopolitického hľadiska k Európe, ale geograficky je súčasťou afrického regiónu. Leží približne 320 km od pobrežia Maroka v ostrovnej oblasti Makaronézie, jeho rozloha sú 2 034 km². Na ostrove žije takmer 900 000 obyvateľov, je teda najviac obývaným Viac

Ubytovanie

Dvojlôžková izba

(Cca 30 m2) Moderne zariadená izba má vo vybavení LCD televíziu so satelitnými programami, telefón, chladničku alebo minibar (za poplatok), platené Wi-Fi pripojenie k internetu, trezor (na prenájom), vybavenú kúpeľňu s vaňou, WC a sušičom vlasov, balkón alebo terasu.

Rodinná izba

(Cca 36 m2) Základné vybavenie má rovnaké ako dvojlôžková izba. Umiestnenie na prízemí s priamym vstupom do záhrady.

Dvojlôžková izba Club Alexandre

(Cca 30 m2) Základné vybavenie má rovnaké ako dvojlôžková izba, navyše sú v kúpeľni župany a papuče, k dispozícii je set na prípravu kávy, klienti majú denne zdarma vstup do SPA. Balkón má výhľad na more.

Stravovanie

Raňajky

raňajky formou bufetu

Polpenzia

raňajky a večere formou bufetu, nápoje nie sú súčasťou jedla

Plná penzia

raňajky, obedy a obedy formou bufetu, nápoje nie sú súčasťou jedla