Základné informácie

Moderný luxusný hotelový komplex H10 Playa Meloneras Palace sa nachádza v tichšej časti letoviska Meloneras, v bezprostrednej blízkosti pláže, golfového ihriska a s priamym prístupom k plážovej promenáde. V okolí hotela sa nachádzajú obchodíky. Od letiska je hotel vzdialený 35 km. Pozoruhodný dizajn hotela je inšpirovaný Antoniom Gaudím. Exkluzívny hotelový komplex H10 Playa Meloneras Palace s nádherným výhľadom na oceán, v ktorom na každom kroku cítiť zmysel pre eleganciu a detail, je ideálnou voľbou pre náročných zákazníkov.

Poloha hotela

vzdialenosť od pláže – 50 m
vzdialenosť od letiska – 35 km
nákupné možnosti – v okolí
reštaurácie a bary – v okolí
obchodné centrum – 1500 m

Vybavenie hotela

Hotelovým hosťom je k dispozícii vstupná hala s recepciou, Wi-Fi pripojenie, hlavná reštaurácia, a la carte reštaurácia, reštaurácia a bar pri bazéne, lobby bar, piano bar, night club, obchodíky, práčovňa, kaderníctvo, 2 vonkajšie bazény, detský bazén, detské ihrisko, športové centrum, mini klub, animačný program, pre all inclusive klientov zadarmo: tenis, stolný tenis a posilňovňa, za poplatok – wellness centrum Despacio (sauna, masáže, jacuzzi, salón krásy, fitnes).

 Šport a zábava zadarmo

animačné denné a večerné programy organizované hotelom, posilňovňa

Šport a zábava za poplatok

tenis, masáže, wellness centrum, vodné športy na pláži, golf.

Pláž

Menšiu piesočnatú pláž oddeľuje od hotela len pobrežná promenáda, vedúca k známemu majáku. Slnečníky a lehátka sú k dispozícii za poplatok. K obľúbeným dunám Maspalomas, vzdialeným približne 2 km sa dá dostať hotelovým autobusom alebo taxíkom alebo prechádzkou za cca 25 minút.

Poloha hotela na mape

Doprava

 • letecká
 • príručná batožina
 • zapísaná batožina
 • odlet z letiska Viedeň
 • letové časy budú uvedené v pokynoch k zájazdu

Termíny zájazdov

Cenové podmienky

Cena zahŕňa

 • ubytovanie na zvolený počet nocí
 • stravovanie podľa ponuky
 • letenka vrátane zapísanej batožiny
 • letiskové a servisné poplatky
 • transfer v mieste pobytu
 • telefonická asistenčná služba CK
 • zľavová karta Gran Canaria Card

Cena nezahŕňa

 • komplexné cestovné poistenie

Gran Canaria

Gran CanariaOstrov Gran Canaria sa nachádza v Atlantickom oceáne približne 150 km od severozápadného pobrežia Afriky v blízkosti Obratníka raka. Vzdialenosť od juhozápadného okraja Európy je približne 1 400 km. Počet obyvateľov dosahuje 850 000, čo predstavuje približne 40% všetkých obyvateľov súostrovia Kanárske ostrovy. Veľkosť ostrova je 1 560 km2. Ostrov je kruhového tvaru s priemerom Viac

Ubytovanie

Izba

Štýlovo zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky sú vybavené klimatizáciou, kúpeľňou/WC, SAT-TV, sušičom na vlasy, minibarom, trezorom, balkónom alebo terasou.

Izba s výhľadom na more

Rovnaké vybavenie ako dvojlôžková izba, balkón s výhľadom na more.

Izba Privilege

Základné vybavenie je rovnaké ako v dvojposteľovej izbe, klienti majú zľavu na SPA centrum Despacio, voľný vstup na terasu s lehátkami na bali, výhľad na more a bar, raňajky à la carte a voľný vstup do salónika Privilege.

Suita

Základné vybavenie je rovnaké ako dvojlôžková izba, ale je priestrannejšia a má dvojposteľovú spálňu oddelenú od obývacej izby.

Stravovanie

Polpenzia

Raňajky a večere formou bufetu, nápoje nie sú súčasťou jedla. Na večeru sa vyžaduje neformálne oblečenie.

All inclusive

Raňajky, obedy a večere, ktoré sú podávané formou bufetu. V priebehu dňa sa pripravuje ľahké občerstvenie. Na miestach v časoch určených hotelom nealkoholické a miestne alkoholické nápoje. Na večeru sa vyžaduje neformálne oblečenie.